22 березня, у Львові відкриють новий волонтерський простір «Відкриті», який створили для взаємодії, навчання та розвитку волонтерських ініціатив.
У новому просторі будуть проводити навчальні тренінги та зустрічі волонтерів. Також тут передбачили співпрацю з закладами освіти для залучення молоді до громадської діяльності.
Простір має площу 370,4 кв. м і включає основний зал на 50 осіб, коворкінг-зону, переговорні кімнати та адміністративний офіс Української Волонтерської Служби. Відвідувачі зможуть приходити щодня з 10:00 до 20:00 за адресою вул. Єфремова, 37.
Нагадаємо, що на Львівщині запрацював перший в Україні інтегрований простір для реабілітації ветеранів. Загальна площа комплексу – 2,1 тисячі м².






