У Львові в тестовому режимі запустили перший трамвай з Базеля

Фото: Ігор Зінкевич

У Львові розпочали тестові поїздки трамваїв Schindler Be 4/8, які місту подарував швейцарський кантон Базель-Ланд. Наразі випробовують один вагон – він працює на тренувальному маршруті №9 без пасажирів.

Про це повідомили у Львівській міськраді.

Крім того, розпочали й навчання водіїв, які опановують водіння новою для Львова моделлю. Як пояснили у ЛКП «Львівелектротранс», кожен з них має провести за кермом не менше 40 годин у навчальному режимі, перш ніж розпочати пасажирські перевезення.

Перші такі трамваї планують випустити на маршрути вже до кінця серпня.

Нагадаємо, що загалом місто отримає до 25 таких вагонів, а також десять додаткових трамваїв-донорів на запчастини.

Total
0
Shares