Депутати Львівської міськради підтримали рішення про списання 18 старих автобусів, які не використовуються з 2017 року та не підлягають відновленню.
Йдеться про 25-30-річні машини марок Mercedes-Benz, Heuliez, Renault, Neoplan, Van Hool, які мають пошкодження кузова й електроніки, а запчастини до них більше не виробляються.
Зношені автобуси виставлять на продаж через систему Prozorro, як металобрухт.
Нагадаємо, що у Львові автомобілі, які стоять на одному місці більше місяця будуть забирати на штрафмайданчик, а за пів року зможуть продавати.





