У Львові просять збудувати автотунель під залізничним переїздом на Шевченка: петиція

Львів’янин Андрій Яворський зареєстрував петицію щодо будівництва автомобільного тунелю під залізничним переїздом по вул. Шевченка.

Про це повідомив секретаріат ради ЛМР.

Відповідна петиція оприлюднена на сервісі Місцевих електронних петицій.

«У зв’язку з постійними заторами автотранспорту через рух поїздів залізничним переїздом по вул. Шевченка в м. Львові, що загрожує життю і здоров’ю людей, яких транспортують швидкою, перешкоджає проїзду інших служб, що може мати серйозні наслідки в надзвичайних ситуаціях, створює затори громадського транспорту, втратою робочого часу, що негативно впливає на економіку, забруднення навколишнього середовища вихлопними газами, – необхідно виконати будівництво автомобільного тунелю під залізничним переїздом по вул. Шевченка в м. Львові», – мовиться у тексті документа.

До кінця збору голосів залишилося 60 днів, підписати петицію можна за посиланням.

Total
0
Shares