У лікарнях Львівщини дефіцит крові 1- та 4- груп: всіх охочих запрошують на донацію

Фото: ДонорUA

Цього тижня у лікарнях Львова та області виник дефіцит донорської крові 1- та 4- груп.

Про це «Львівській Пошті» повідомили ДонорUA.

Здати кров можуть повнолітні особи з вагою не менше 50 кілограмів та без хронічних захворювань. 

Щоб стати донором, потрібно:

  •  зареєструватися на сайті ДонорUA; 
  • вказати свої дані та запланувати донацію на зручний день у календарі в особистому кабінеті; 
  • переглянути перелік тимчасових та абсолютних протипоказань;
  • ознайомитися з тим, як правильно підготуватися до донації;
  • після процедури завантажити довідку про донацію в особистому кабінеті, аби скористатися бонусами для донорів. 

Також в особистому кабінеті ви знайдете перелік локацій, де можна здати кров у Львові та області.

ДонорUA пояснили, що кожна третя людина хоча б раз у житті потребує переливання крові. Після початку російського повномасштабного вторгнення потреба у крові в Україні зросла на 60%, проте і до цього 2/3 пацієнтів не отримували її вчасно або взагалі.

Нагадаємо, що мешканці та гості Львова можуть здати кров у будь-якій локації міста у мобільних пунктах донації проєкту «Твоя кров. Моє життя. Наша перемога».

Total
0
Shares