22 грудня у Львові пройде акція-нагадування про військовополонених Маріупольського гарнізону, всіх полонених та зниклих безвісти.
Про це повідомляє спільнота Львівських родин гарнізону Маріуполь.
Зустріч учасників відбудеться біля памʼятника Тарасу Шевченку, в неділю о 16.00.
Усіх небайдужих запрошують долучитись до акції. Організаторами є родини військовополонених.
Також організатори запрошують малювати плакати до цієї акції:






