Суд зобов’язав знести незаконну споруду навпроти готелю «Львів»

Галицький районний суд Львова ухвалив рішення на користь громади у справі щодо незаконного зайняття землі на вул. Лазневій, навпроти готелю «Львів». Власника зобов’язали знести скляну споруду площею 80,5 кв. м, звільнити ділянку та відновити її до попереднього стану.

Йдеться про землю комунальної власності, яка ніколи не передавалася у користування чи власність. Місто не видавало дозволів на будівництво чи встановлення тимчасових споруд, не укладало договорів оренди та не отримувало орендної плати. У державних реєстрах немає документів на будівництво або введення об’єкта в експлуатацію.

Суд також скасував реєстрацію права власності на цю будівлю та зобов’язав закрити відповідний розділ у Держреєстрі.

Нагадаємо, що у Львові демонтували ще 8 МАФів.

Total
0
Shares