З 1 вересня при Національній академії мистецтв відкриють першу в Україні Школу реставраторів дерев’яних, металевих та ліпних елементів.
Навчання у такій Школі триватиме два роки, а курс розрахований на майстрів з досвідом роботи, яких відбиратимуть за співбесідою та практичним тестом. Викладати студентам будуть українські та німецькі спеціалісти.Рік навчання у Школі буде коштувати 40 тис. грн.
Фонд імені Ебергарда Шьока обладнає майстерні та оплату іноземних викладачів.
Нагадаємо, що 19 липня у Шевченківському гаю пройде культурний фестиваль для молоді «Вихор» від ГО «Українські Студенти за Свободу».





