З 20 листопада на міських маршрутах Львова почнуть курсувати нові низькопідлогові автобуси середнього класу «Атаман».
Про це повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило.
Чотири автобуси розпочнуть роботу на маршруті №49А, два – на маршруті №37 та ще один – на маршруті №46.
Транспортні засоби придбали у межах участі Львова у державній програмі «Доступні кредити 5-7-9%». Загалом місто поповнило автопарк десятьма автобусами.
Нагадаємо, що 17 листопада на площі Соборній розпочалися роботи із заміни аварійної ділянки трамвайної колії на розворотному кільці. Ремонт триватиме до 22 листопада.





