На переході біля автовокзалу «Північний» встановлюють світлофор

Фото: Львівська міськрада

На нерегульованому пішохідному переході біля автовокзалу «Північний» (АС-2) у Львові встановлюють новий світлофор.

Про це повідомила Львівська міськрада.

Роботи проводять на вулиці Липинського, 60. Як зазначають у повідомленні, нерегульований пішохідний перехід через чотири дорожні смуги у цій локації є небезпечним для пішоходів. Також безперервний потік людей уповільнює рух транспорту, що створює незручності для водіїв. У зв’язку з цим тут вирішили облаштувати світлофор. 

Роботи планують завершити у березні 2025 року.

Нагадаємо, що на перехресті вулиць Липинського та Замарстинівської оновили схему дорожнього руху.

Total
0
Shares