На Львівщині знову зростає захворюваність на COVID-19 та грип

Впродовж останнього тижня на Львівщині зросла кількість хворих з ознаками застуди (ГРВІ), грипу та COVID-19. За тиждень, від 9 до 15 грудня, зареєстровано 10 541 випадків, що на 638 більше від попереднього тижня. З них 12 – хворі на «коронавірус».

Про це повідомляє Львівський обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Вірусологи також повідомляють, що зʼявились випадки парагрипу.

Серед загальної кількості хворих 52,54% – діти. Найбільш ураженою віковою групою є 5-14 років. Серед дорослих найбільш ураженою віковою групою є 30-64 роки. Це 27,7% від загальної кількості хворих.

Є один летальний випадок серед хворих на COVID-19 у жінки похилого віку.

Нагадаємо, що «Львівська Пошта» публікувала 10 відповідей від лікаря на найпоширеніші та актуальні запитання про «сезонні» та інші захворювання.

Total
0
Shares