На Львівщині зменшилась кількість випадків захворювання на коронавірус

Минулого тижня на Львівщині зареєстрували 234 випадки захворювання на коронавірус. З 9 по 15 вересня кількість хворих становила 367. Є два летальні випадки, повідомила Наталя Іванченко, генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.

Зокрема, минулого тижня захворіли 35 дітей (35% зі загальної кількості зафіксованих випадків), 45 людей (19%), яким понад 65 років. Госпіталізували 40 людей (17%), серед них 14 дітей.

Зафіксовані два летальні випадки: 64-річний чоловік зі Львова (супутній діагноз — ішемічна хвороба серця та цукровий діабет 2 типу) та 4-річна дитина зі Самбірського району.

Нагадаємо, розмову «Львівської Пошти» з Наталією Іванченко можна прочитати за посиланням.

Total
0
Shares