На Львівщині продовжили 50% знижку на безготівкову оплату проїзду у громадському транспорті 

1 березня на Львівщині продовжили 50% знижку, завдяки якій пасажири приміських та міжміських автобусів Львівської області можуть економити на проїзді.

Про це повідомили на сторінці Smart ticket technology у Facebook.

До 1 квітня 2024 року при безготівковій оплаті проїзду Visa-карткою пасажири платитимуть лише півціни.

Щоб скористатися знижкою:

  • Оплачуйте проїзд Visa-карткою (або іншим ґаджетом з NFC) через валідатор.
  • Система автоматично врахує знижку 50%.
  • Зафіксувати місце висадки, повторно приклавши картку до валідатора при виході (в області діє різна тарифна сітка, тому система списує кошти за відстань).

Зауважте, що однією банківською карткою (або іншим пристроєм з функцією NFC) можна оплатити проїзд лише для одного пасажира за раз.

Total
0
Shares