На лінію виїхав новий трамвай «Електрон»

Фото: ЛКП «Львівелектротранс»

26 лютого на лінію виїхав новий п’ятисекційний трамвай «Електрон». Це дев’ятий з десяти запланованих нових трамваїв. Наразі він курсує у тестовому режимі з пасажирами на маршруті №9 (Вул. Торф’яна — залізничний вокзал), повідомили у ЛКП «Львівелектротранс».

Вже завтра, 27 лютого, новий трамвай курсуватиме на маршруті №8 (Площа Соборна — вул. Вернадського). У комунальному підприємстві зауважили, що транспортний засіб, зокрема, має систему кондиціонування та 58 місць для сидіння. Максимальна пасажиромісткість трамвая — 250 осіб.

Нагадаємо, що Львову безоплатно передадуть 11 трамвайних вагонів зі Швейцарії.

Total
0
Shares