На базі Львівського національного університету ім. Івана Франка відкрили інженерно-фізичну лабораторію.
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
У новій лабораторії проводитимуть дослідження учні Малої Академії Наук та студенти вишу. Вона працюватиме у форматі FabLab, тобто простору для експериментів у галузі фізики, мікроелектроніки, матеріалознавства та оптики. Також там проводитимуть хакатони, освітні курси, майстеркласи та наукові змагання.
Лабораторію оснастили сучасним обладнанням, як от програмованими мікросхемами, 3D-принтерами, лазерними різаками тощо.



З бюджету області для створення простору виділили 2 мільйони гривень, ще мільйон скерував університет.
Нагадаємо, що у Львівському вищому професійному художньому училищі відкрили навчально-практичний центр (НПЦ) з вітражного мистецтва.






