Митрополичі сади: Львівська ОВА подала новий позов до мерії

Фото: Львівська архиєпархія УГКЦ

Львівська ОВА ініціювала новий судовий процес щодо вилучення ділянки у Митрополичих садах з комунальної власності. Про це повідомив Любомир Зубач, заступник міського голови з містобудування.

Зокрема, Любомир Зубач зазначив, що Львівська ОВА та Держспецзв’язку вимагали через суд арешту Митрополичих садів. За його словами, після того, як Верховний суд України відмовив Держспецзв’язку й служба вичерпала свої можливості у судах, Львівська ОВА ініціювала новий судовий процес про вилучення цієї земельної ділянки з комунальної власності міста.

Водночас 12 грудня у Львівській ОВА провели зустріч, під час якої обговорювали напрацювання алгоритму врегулювання земельної суперечки через мирову угоду. У ній взяли участь представники Львівської ОВА, ЛМР, Держспецзв’язку та УГКЦ.

Нагадаємо, що у серпні Львівська спеціалізована прокуратура у сфері оборони звернулася до Господарського суду Львівської області з вимогою забрати ділянку у Митрополичих садах з комунальної власності.

Total
0
Shares