Львів’ян запрошують на екскурсії парками міста

Левандівське озеро. Фото: Ірина Цицак/Львівська Пошта

В межах акції «Львів — місто весни» проводитимуть екскурсії місцевими парками. Заходи безоплатні за умови попередньої реєстрації на сторінці управління екології ЛМР, повідомляє ЛКП «Зелений Львів».

Де будуть проводити екскурсії:

  • 4 квітня, 16:00 — парк «Боднарівка», розповідь про флору та дендроплан;
  • 13 квітня, 12:30 — Левандівський парк та озеро;
  • 13 квітня, 15:00 — Замарстинівський парк, його історія, дендроплан, цвітіння груш Шантеклер і тюльпанів;
  • 26 квітня, 11:00 — екскурсія «Цінні дерева Львова»;
  • 26 квітня, 14:00 — стежками Знесіння: Міоценове море, гори Лева та Стефана, цвинтар «Старе Знесіння»;
  • 27 квітня, 12:00 — стежками Рерінга у парку «Залізна вода»: вікові дерева, звивисті яри та джерела;
  • 27 квітня, 15:00 — екскурсія Личаківським парком: чорні сосни Рерінга, первоцвіти та оглядовий майданчик.

Нагадаємо, що 1 квітня Ботанічний сад ЛНУ ім. Івана Франка відкрили для відвідувачів.

Total
0
Shares