У парку «Високий Замок» планують реконструювати копець, насипаний понад сто років тому. Він поступово руйнується та становить небезпеку для відвідувачів.
Управління екології міста вже замовило розробку проєктно-кошторисної документації та проведення експертизи. Роботи з відновлення розпочнуться наступного року.
Минулого року на об’єкті вже проводили дослідження, які підтвердили наявність тріщин на оглядовому майданчику.
Фінансування підготовчих робіт забезпечили з природоохоронного фонду.
Нагадаємо, що Клінічний центр дитячої медицини оголосив тендер на ремонт частини приміщень 2-го поверху та сходової клітки будівлі.





