Керівницею офісу молодіжної столиці Європи Львівської міськради стала Тетяна Кожокарь, повідомив заступник міського голови Андрій Москаленко.
Протягом кількох місяців вона виконувала обов’язки керівниці цього офісу, а 16 червня повноцінно очолила його. Офіс молодіжної столиці працює спільно з молодіжною організацією «Твори!» та Інститутом міста.
Нагадаємо, що у Львові в межах реалізації титулу «Львів – Молодіжна столиця Європи 2025» створили 7 нових стінописів-муралів.







