23 серпня в Україні відзначають День Державного Прапора. Біля Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові урочисто підняли дванадцятиметровий український стяг.
Про це повідомили у Львівській ОВА.
Зазначимо, що біля вишу розташований найвищий стяготримач Львівщини заввишки понад 50 метрів.





У межах заходу відбулася церемонія урочистого погашення поштової марки «Під синьо-жовтим прапором свободи».








