23 лютого до Львова прибула премʼєр-міністерка Данії Метте Фредеріксен.
Разом з Володимиром Зеленським вони вшанували памʼять загиблих захисників на Марсовому полі.

Також до Львова на виїзне засідання Кабміну прибули більшість міністрів.
Засідання скликали через блокаду на українсько-польському кордоні.
Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін планує провести діалог з польською стороною і готовий до компромісів.
Нагадаємо, що польські протестувальники на кордоні висипали з вагонів зерно.








