До Львова прибула премʼєр-міністерка Данії

23 лютого до Львова прибула премʼєр-міністерка Данії Метте Фредеріксен. 

Разом з Володимиром Зеленським вони вшанували памʼять загиблих захисників на Марсовому полі.

Також до Львова на виїзне засідання Кабміну прибули більшість міністрів.

Засідання скликали через блокаду на українсько-польському кордоні.

Денис Шмигаль повідомив, що Кабмін  планує провести діалог з польською стороною і готовий до компромісів.

Нагадаємо, що польські протестувальники на кордоні висипали з вагонів зерно.

Total
0
Shares