28 червня, з нагоди Дня Конституції України у парку «На валах» у Львові провели урочисту церемонію підняття Державного Прапора.
Про це повідомили у Львівській ОВА.
Участь у заході взяли ветерани, духовенство, керівництво області та міста, представники дипломатичних установ та мешканці Львівщини.

Церемонію розпочали із загальнонаціональної хвилини мовчання, а опісля під виконання гімну підняли синьо-жовтий стяг.





Нагадаємо, що 26 червня, до Дня кримськотатарського прапора, на площі Ринок у Львові традиційно підняли національний стяг кримських татар.







