8 лютого на сесії ЛМР ЛКП «Залізничнетеплоенерго» приєднали до ЛМКП «Львівтеплоенерго».
Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.
З 1 січня 2024 року ЛКП «Залізничнетеплоенерго» фактично вже не здійснює діяльність.
Наразі на підприємстві працює Ліквідаційна комісія яка готує документи для остаточного припинення діяльності підприємства.
В ЛМР заявляють, що обʼєднання дозволить економити до 30 млн грн на рік на електроенергії та газі.
Для жителів Залізничного району нічого не змінилося: вони отримують тепло та гарячу воду від того ж постачальника, але юридично тепер це ЛМКП «Львівтеплоенерго». Рахунки за послуги також змінені автоматично.






