Депутати приєднали «Залізничнетеплоенерго» до «Львівтеплоенерго»

8 лютого на сесії ЛМР  ЛКП «Залізничнетеплоенерго» приєднали до ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

З 1 січня 2024 року ЛКП «Залізничнетеплоенерго» фактично вже не  здійснює діяльність.

Наразі на підприємстві працює Ліквідаційна комісія яка готує документи для остаточного припинення діяльності підприємства.

В ЛМР заявляють, що обʼєднання дозволить економити до 30 млн грн на рік на електроенергії та газі.

Для жителів Залізничного району нічого не змінилося: вони отримують тепло та гарячу воду від того ж постачальника, але юридично тепер це ЛМКП «Львівтеплоенерго». Рахунки за послуги також змінені автоматично.

Total
0
Shares