У грудні, крім Львова «Екобус» матиме стоянки у Рудному, Брюховичах і Винниках, повідомляє ДП «Боднарівка».
Прийом здійснюється лише за умови, що відходи упаковані у безпечну тару та передаються виключно жителями Львівської МТГ.

Зокрема, безоплатно можна здати:
- до 10 ламп;
- до 5 термометрів;
- до 10 кг батарейок.
Нагадаємо, що у вересні «Екобус» також перебував у у Рудному, Брюховичах і Винниках.






