На вул. Стецька розпочали ремонт частини тротуару, який веде до 4-ї міської клінічної лікарні.
Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.
Старий тротуар був у незадовільному стані, через що маломобільні групи населення та відвідувачі лікарні мали труднощі з пересуванням по вулиці.

Завершити роботи планують до 26 березня.
Нагадаємо, що на вул. Степана Бандери облаштували інклюзивні паркомісця.








