Біля лікарні на Стецька  зроблять інклюзивний тротуар

На вул. Стецька розпочали ремонт частини тротуару, який веде до 4-ї міської клінічної лікарні.

Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

Старий тротуар був у незадовільному стані, через що маломобільні групи населення та відвідувачі лікарні мали труднощі з пересуванням по вулиці.

Завершити роботи планують до 26 березня.

Нагадаємо, що на вул. Степана Бандери облаштували інклюзивні паркомісця.

Total
0
Shares