Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького для літаків цивільної авіації може бути відкритий лише тоді, коли зможемо повністю закрити небо над Львівщиною. Про це в інтерв’ю «Львівській Пошті» наголосив керівник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.
«Чи хотів би я, щоб це сталося? Звісно, що так. Чи розглядаю я закриття неба над Львівщиною як можливість відкриття аеропорту? Так. Щойно ми повністю закриємо небо, як цього вимагають міжнародні стандарти, і літаки здійснюватимуть рейси. Якщо уряд ухвалить рішення про відкриття аеропорту у Львові, то зробить усе належне, щоб ми повністю були забезпечені сучасними системами протиповітряної оборони», – зазначив очільник Львівщини.

На уточнювальне запитання «Львівської Пошти», чи таки полетимо зі Львова у 2024 році, чи жителі Львівщини знову їхатимуть у Польщу, щоб сісти на літак», Максим Козицький відповів: «Думаю, першим аеропортом, який відкриють, стане все-таки «Бориспіль». Але має бути й запасний аеропорт. Сподіваюся, «Львів» стане тим запасним аеропортом. Звісно, якщо ми посилимо протиповітряну оборону. Подяка директорці Міжнародного аеропорту «Львів» Тетяні Романовській, що зберегла колектив! Львівський аеропорт готовий у будь-який момент до відкриття, якщо закриють небо».
Повністю розмову з Максимом Козицьким читайте за покликанням:







