У центрі Львова продали будівлю за 412 мільйонів гривень

За повідомленням Zaxid.net, з посиланням на систему електронних торгів СЕТАМ, у центрі Львова було продано будівлю «Укрексімбанку» за 412 мільйонів гривень. 

Торги відбулись 9 січня. На аукціон зареєструвалось 10 учасників, один з яких запропонував ціну в 412 мільйонів гривень, що стала найбільшою пропозицією.

Зазначимо, що початкова оголошена вартість становила 373 млн грн.

Загальна площа будівлі становить 7 108,00 кв.м.

Після закінчення аукціону відбудеться оплата переможця за лот та підписання договору купівлі-продажу.

Враховуючи, що банківська споруда має статуc пам’ятки культурної спадщини, то укладення договору купівлі-продажу можливе тільки після отримання погодження. 

Власник зобов’язується звільнити приміщення та передати покупцю будівлю до 1 липня цього року.

Фото взято з Еспресо.Захід.

Total
0
Shares