Нова локація «Маримо» на Краківській: day-party, коктейлі та вініл

У центрі Львова на вулиці Краківській, 5, незабаром запрацює новий кафе-бар «МАРИМО Krakivska». Перші відвідувачі зможуть завітати до закладу вже 14 липня – цього дня стартує тестовий режим роботи. Офіційне відкриття заплановане на 23 липня.

Про це пише PostEat.

«МАРИМО Krakivska» – новий проєкт ресторанної групи «Маримо Своєю Справою», який поєднає авторську італійську кухню, коктейльну культуру та вінілову музику. Заклад працюватиме у форматі day-party, де атмосфера плавно змінюється від ранкових сніданків до вечірніх зустрічей із коктейлями.

Команда вирішила розділити запуск на два етапи. Під час тестового періоду заклад відпрацьовуватиме сервіс і фінально налаштовуватиме формат роботи перед офіційним стартом.

Новий простір займає два поверхи та розрахований на 60 гостей у приміщенні. Ще 32 місця облаштували на літній терасі. За словами команди, заклад не ділитиметься на «ранкове кафе» і «вечірній бар» – концепція передбачає безперервний ритм упродовж усього дня.

Основу концепції формують три складові. За кухню відповідає шеф-кухар Енвер Таіров, який зробив акцент на італійських стравах. У меню – сніданки, які подаватимуть протягом усього дня, фірмова піца на тісті тривалої ферментації, паста та сезонні позиції.

Ще однією особливістю закладу стане вінілова музика. Програвач і колекція платівок тут виконуватимуть не декоративну, а функціональну роль, формуючи атмосферу простору від відкриття до завершення роботи.

Коктейльну карту розробив Андрій Фокін. Її концепція натхненна італійським садом: кожен напій символізує окрему його частину. Гостям запропонують авторські, класичні та безалкогольні коктейлі, а також добірку вин, підібраних під концепцію закладу, серед яких є рідкісні позиції.

У «МАРИМО Krakivska» розраховують насамперед на міських жителів, які цінують атмосферу, музику та гастрономію. За задумом команди, гості зможуть починати тут день зі сніданку, а завершувати його вечірніми зустрічами за коктейлями.

У майбутньому команда прагне, щоб «МАРИМО Krakivska» асоціювався у Львові саме з форматом day-party – місцем, де поєднуються кухня, музика та коктейльна культура.

Total
0
Shares