У застосунку «Дія» розпочалось всеукраїнське голосування, під час якого користувачі можуть обрати видатних українців та українок, які увійдуть до нового освітнього проєкту для шкіл. Опитування триватиме до 7 липня, 18:00.
Голосування відбувається у двох категоріях: «Українці, що змінили науку й технології» та «Українці, що змінили суспільство й культуру». Серед кандидатів – науковці, винахідники, митці, освітяни, правозахисники та громадські діячі.
Переможців визначать за результатами голосування. Їхні портрети разом із QR-кодами, що міститимуть інформацію про досягнення, спочатку розмістять у школах Львівської області, а згодом в навчальних закладах по всій Україні.
Щоб взяти участь в опитуванні, необхідно відкрити застосунок «Дія», перейти до розділу «Сервіси» та «Опитування», обрати одне або обидва голосування та віддати голос за одного кандидата в кожній категорії.







