У громадському транспорті Львова повернуть безплатну пересадку 

Фото: Олег Огородник/Львівська Пошта

З 11 квітня у Львові планують відновити безплатну пересадку у всьому громадському транспорті міста, повідомили у Львівській міськраді. 

Власники електронного квитка «ЛеоКарт» знову зможуть необмежено пересідати з одного виду громадського транспорту на інший протягом 40 хвилин. При цьому валідація обов’язкова у кожному транспортному засобі.

Нагадаємо, ця послуга також поширюється на поїздки з попутниками.

Total
0
Shares