Від завтра у громадському транспорті не прийматимуть купюри номіналом до 10 гривень

Фото: Олег Огородник/Львівська Пошта

З понеділка, 2 березня, у зв’язку з рішенням Національного банку України (НБУ) про вилучення з обігу 1, 2, 5 та 10 гривень зразка 2003 — 2007 років та заміну їх на монети, у громадському транспорті міста не прийматимуть відповідні банкноти, повідомили в АТП-1.

Як зазначили у пресслужбі ЛМР, рівень безготівкової оплати у громадському транспорті Львова досягнув 93%. З 1 червня 2025 року вартість однієї поїздки з «Леокарт» становить 17 грн, студентська «Леокарт» — 8,5 грн, оплата банківською карткою — 20 грн, готівкою — 25 грн. Також доступні абонементи на громадський транспорт.

    Нагадаємо, що з 14 березня відновить роботу маршрут №99, який з’єднує площу Галицьку з Шевченківським гаєм.

    Total
    0
    Shares