19 та 20 листопада у Львові приспустять державні прапори на Ратуші та адміністративних будівлях. Це зроблять у пам’ять про загиблих внаслідок російського обстрілу Тернополя.
Про це повідомив міський голова Андрій Садовий.
Таким чином Львівська громада висловлює співчуття рідним та близьким людей, яких вбили росіяни.
Станом на 14:00 19 листопада кількість загиблих внаслідок обстрілу Тернополя зросла до 21 людини, з яких двоє – діти. Ще 66 осіб отримали поранення, зокрема 16 дітей.
Нагадаємо, що російська армія 19 листопада завдала масованого удару по країні, використавши 470 ударних дронів та 48 ракет різного типу, серед яких балістичні та крилаті.






