Володимир Зеленський анонсував підготовку нової програми транспортної підтримки, яка дозволить кожному українцю безкоштовно проїхати 3 000 км потягом всередині країни.
Президент доручив уряду опрацювати програму, як частину зимового пакету допомоги громадянам.
За словами Зеленського, програма під назвою «УЗ-3000» передбачатиме безоплатні поїздки виключно на маршрутах всередині країни.
Нагадаємо, що минулого року за весь період роботи зимової єПідтримки, програмою скористались понад 12 мільйонів українців.








