У Львові запровадили графіки погодинних знеструмлень

Внаслідок масованого обстрілу критичної інфраструктури України у всіх областях запровадили графіки погодинних знеструмлень, повідомляє НЕК «Укренерго».

Зокрема, з 8:00 до 19:00 обмеження обсягом від одної черги до двох черг. Також у цей час діятимуть обмеження споживання електроенергії для промислових споживачів.

Станом на 8:25 на Львівщині запровадили такий графік погодинних знеструмлень:

Фото: Львівобленерго

Дізнатися свою групу можна на таких ресурсах:

Нагадаємо, які є типи графіків знеструмлення.

Total
0
Shares