Внаслідок масованого обстрілу критичної інфраструктури України у всіх областях запровадили графіки погодинних знеструмлень, повідомляє НЕК «Укренерго».
Зокрема, з 8:00 до 19:00 обмеження обсягом від одної черги до двох черг. Також у цей час діятимуть обмеження споживання електроенергії для промислових споживачів.
Станом на 8:25 на Львівщині запровадили такий графік погодинних знеструмлень:

Дізнатися свою групу можна на таких ресурсах:
- чат-бот Viber для побутових та юридичних споживачів;
- чат-бот Telegram для побутових та юридичних споживачів;
- на сайті Львівобленерго у розділі «Чому немає світла»;
- мобільний застосунок «Ком-Ком».
Нагадаємо, які є типи графіків знеструмлення.





