У Львові відбудеться фестиваль дизайну «Дизаріум»

В межах програми «Львів — Молодіжна столиця Європи 2025» відбудеться всеукраїнський дизайн-фестиваль «Дизаріум», повідомили організатори.

Програма «Дизаріуму» розрахована на два дні та включатиме дискусії, виступи, воркшопи й панельні розмови. Подію доповнять концерт, маркет і можливості для нетворкінгу. Організатори очікують понад 10 тисяч учасників.

Серед запрошених спікерів — дизайнер і ілюстратор Крістоф Німанн, артдиректорка Адріане Шпанієр, бренд-дизайнер ЗСУ Тарас Іщик, дизайн-директор MacPaw Олександр Агеєв та партнерка Spiilka Design Büro Настя Жеребецька.

Відбудеться фестиваль 11-12 жовтня на території !FESTrepublic. Вхід безкоштовний за умови попередньої реєстрації на подію. 

Нагадаємо, З 5 по 15 жовтня у Львові відбудеться 13 Міжнародний симпозіум гутного скла.

Total
0
Shares