Копець, насипаний понад сто років тому у парку «Високий Замок» планують реконструювати

Фото: пресслужба Львівської міськради

У парку «Високий Замок» планують реконструювати копець, насипаний понад сто років тому. Він поступово руйнується та становить небезпеку для відвідувачів.

Управління екології міста вже замовило розробку проєктно-кошторисної документації та проведення експертизи. Роботи з відновлення розпочнуться наступного року.

Минулого року на об’єкті вже проводили дослідження, які підтвердили наявність тріщин на оглядовому майданчику. 

Фінансування підготовчих робіт забезпечили з природоохоронного фонду.

Нагадаємо, що Клінічний центр дитячої медицини оголосив тендер на ремонт частини приміщень 2-го поверху та сходової клітки будівлі.

Total
0
Shares