31 серпня, у Львові відбудуться матчі жіночого Кубка України з регбі-7. Традиційно, місцем проведення турніру стане стадіон «Юність».
За національний трофей змагатимуться команди з Івано-Франківська, Кременця, Харкова, Одеси та Львова.
Чинним володарем кубка є львівський клуб «КІВС-Левиці», срібні нагороди здобув харківський «Металіст-1925», а бронзові – збірна Одеси.
Нагадаємо, що «Львівська Пошта» розповіла про історію та сучасність львівьского регбі.








