Відтепер майбутні абітурієнти можуть реєструватися на участь в національному мультитесті за допомогою застосунку «Дія».
Про це повідомили на сторінках порталу державних послуг «Дія».
Для цього вступникам знадобиться ID-картка або закордонний паспорт у «Дії».
Під час реєстрації в кабінеті УЦОЯО:
- відкрийте сторінку реєстрації на сайті УЦОЯО;
- оберіть реєстрацію за допомогою «Дії» та натисніть чи заскануйте QR-код;
- у застосунку «Дія» підтвердьте передання копії паспорта «Дія.Підписом».
Після цього вкажіть свої контактні дані, оберіть навчальні предмети для тестування та зазначте місто, де плануєте складати НМТ. Надалі для входу в особистий кабінет майбутні абітурієнти зможуть скористатися «Дія.Підписом».
Нагадаємо, що 6 березня в Україні розпочалася реєстрація на участь у національному мультитесті. Вона триватиме до 3 квітня включно.







