Зареєструватися на НМТ можна за допомогою «Дії»

Відтепер майбутні абітурієнти можуть реєструватися на участь в національному мультитесті за допомогою застосунку «Дія».

Про це повідомили на сторінках порталу державних послуг «Дія».

Для цього вступникам знадобиться ID-картка або закордонний паспорт у «Дії». 

Під час реєстрації в кабінеті УЦОЯО: 

  • відкрийте сторінку реєстрації на сайті УЦОЯО;
  • оберіть реєстрацію за допомогою «Дії» та натисніть чи заскануйте QR-код;
  • у застосунку «Дія» підтвердьте передання копії паспорта «Дія.Підписом».

Після цього вкажіть свої контактні дані, оберіть навчальні предмети для тестування та зазначте місто, де плануєте складати НМТ. Надалі для входу в особистий кабінет майбутні абітурієнти зможуть скористатися «Дія.Підписом».

Нагадаємо, що 6 березня в Україні розпочалася реєстрація на участь у національному мультитесті. Вона триватиме до 3 квітня включно.

Total
0
Shares