У суботу, 22 лютого, у ветеранському спортивному клубі «Крук» на Сихові пройшов турнір з кікбоксингу для дітей віком 6-12 років.
Змагання приурочені до вшанування пам’яті Олега Блюса, позивний «Кіса», – воїна 125-ї бригади ТрО, який загинув у російсько-українській війні.
Олег Блюс разом із засновником СК «Крук» Павлом Дьокіним тренувався у сихівському клубі «Тайфун». У Героя залишилося двоє дітей.

У змаганні брали участь юні спортсмени, які займаються кікбоксингом лише кілька місяців.
Нагадаємо, що 20 грудня у школі №13 на вул. Драгана, 7 відкрився спортивний клуб «Крук», заснований військовослужбовцем 3-ї окремої штурмової бригади Павлом Дьокіним.





