У Львові пройшов турнір з кікбоксингу в пам’ять про військового Олега Блюса

Фото: Дарія Могінська/Львівська пошта

У суботу, 22 лютого, у ветеранському спортивному клубі «Крук» на Сихові пройшов турнір з кікбоксингу для дітей віком 6-12 років. 

Змагання приурочені до вшанування пам’яті Олега Блюса, позивний «Кіса», – воїна 125-ї бригади ТрО, який загинув у російсько-українській війні.

Олег Блюс разом із засновником СК «Крук» Павлом Дьокіним тренувався у сихівському клубі «Тайфун». У Героя залишилося двоє дітей.

Фото: Дарія Могінська/Львівська пошта

У змаганні брали участь юні спортсмени, які займаються кікбоксингом лише кілька місяців. 

Нагадаємо, що 20 грудня у школі №13 на вул. Драгана, 7 відкрився спортивний клуб «Крук», заснований військовослужбовцем 3-ї окремої штурмової бригади Павлом Дьокіним. 

Total
0
Shares