У Львівській обласній клінічній лікарні відкрили нове відділення анестезіології та інтенсивної терапії (ВАІТ) для вагітних і породіль.
Нове відділення оснащене обладнанням, що дозволяє швидко реагувати у критичних ситуаціях. Тут надаватимуть реанімаційну допомогу та інтенсивну терапію жінкам із ускладненнями.
Нагадаємо, що лікарня Святого Пантелеймона у Львові отримала новий ангіограф – апарат для діагностики та лікування серцево-судинних захворювань.





