Данило Гетманцев, голова податкового Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, під час форуму «Перспективи для інвестицій всередині країни» прогнозував, що в Україні легалізують криптовалюту. Це може статися у першому кварталі 2025 року, повідомляє Економічна правда.
Водночас Данило Гетманцев зауважив, що робоча група готує відповідний законопроєкт до першого читання. Водночас пільг на оподаткування криптовалюти не буде. Його застосовуватимуть за моделлю цінних паперів — оподатковуватимуть прибуток у разі виведення активів у валюту.
Нагадаємо, раніше «Львівська Пошта» писала про те, що можна було придбати за один біткоїн 13 років тому.








