Львівських медсестер нагороджуватимуть преміями програми «Здоров’я львів’ян»

Згідно зі змінами у програмі «Здоров’я львів’ян» за успіхи в її реалізації премії також отримуватимуть медичні сестри, повідомляє ЛМР.

Під час сесії Львівської міськради ухвалили рішення нагороджувати не тільки сімейних лікарів та лікарок, а й медсестер. Премії назначають у межах програми «Здоров’я львів’ян», метою якої є ефективна діагностика гіпертонії та цукрового діабету, а також деяких видів онкології – молочної та передміхурової залоз, колоректального раку.

У 2022-2023 роках нагородили 25 найкращих лікарів та лікарок, їм видали премії розміром 20 тисяч гривень.

Нагадаємо, що «Львівська Пошта» поставила 10 актуальних запитань сімейній лікарці.

Total
0
Shares