У Львові створять центр ментального здоров’я для дітей та молоді

Фото ілюстративне

Український католицький університет та Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького підписали меморандум про співпрацю у сфері ментального здоров’я. 

Спільний проєкт «Надія» передбачає створення науково-дослідного центру для роботи з дітьми та молоддю, який працюватиме на базі медуніверситету за участі українських та міжнародних експертів.

В планах проєкту: 

  • першим кроком стане створення бази даних для досліджень у сфері ментального здоров’я в Україні;
  • наступним етапом реалізації проєкту стане створення віртуальної лікарні, яка надаватиме онлайн-консультації та підтримку дітям і молоді;
  • на третьому етапі заплановано будівництво спеціалізованої лікарні, де надаватимуть допомогу та проводитимуть фізичну реабілітацію пацієнтів із ментальними розладами.

Нагадаємо, що на базі Першого медоб’єднання створять вищий навчальний заклад Unbroken University.

Total
0
Shares