19 вересня у Львові, біля університету імені Івана Франка, відбулась відкрита донація у мобільному центрі крові. До ініціативи також долучились студенти вишу.

За цей виїзд мобільний центр крові зібрав 1000-ну дозу донорської крові.
Кількість донорів за цю донацію склала 65 осіб, які загалом здали 29,25 л крові.

Мобільний центр крові, або бладмобіль – це спеціалізований автомобіль, призначений для збору донорської крові. Він обладнаний усім необхідним для безпечного проведення донації.
Частину донорської крові передають до військових медичних закладів, де лікують поранених військових. Також кров відправляється на схід України, де ведуться бойові дії.






