У першому читанні з другої спроби Рада проголосувала за законопроєкт про підвищення податків на 58 млрд грн в цьому році та 137 млрд у 2025-ому. За проголосував 241 парламентар. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.
Цей законопроєкт передбачає:
- підвищення військового збору з 1,5% до 5%;
- підвищення податків на 1-2 групу ФОП;
- авансові внески на АЗС;
- запровадження податку 1% від прибутку для ФОПів 3 групи;
- встановлення ставки податку на прибуток для небанківських фінансових установ (крім страховиків) на рівні 25%;
- щомісячна звітність ПДФО (для економічного бронювання);
- 50% податок на прибуток банків у 2024 році.
Нагадаємо, що уряд затвердив проєкт держбюджету на 2025 рік.








