Рада підтримала законопроєкт про підвищення податків

У першому читанні з другої спроби Рада проголосувала за законопроєкт про підвищення податків на 58 млрд грн в цьому році та 137 млрд у 2025-ому. За проголосував 241 парламентар. Про це повідомив нардеп Ярослав Железняк.

Цей законопроєкт передбачає:

  • підвищення військового збору з 1,5% до 5%;
  • підвищення податків на 1-2 групу ФОП;
  • авансові внески на АЗС;
  • запровадження податку 1% від прибутку для ФОПів 3 групи;
  • встановлення ставки податку на прибуток для небанківських фінансових установ (крім страховиків) на рівні 25%;
  • щомісячна звітність ПДФО (для економічного бронювання);
  • 50% податок на прибуток банків у 2024 році.

Нагадаємо, що уряд затвердив проєкт держбюджету на 2025 рік.

Total
0
Shares