За тиждень, що минув, на Львівщині зафіксували 367 випадків захворювання на коронавірус. З 2 по 8 вересня кількість хворих становила 442 особи. Госпіталізували 140 хворих. Летальних випадків, спричинених коронавірусом, не зареєстрували. Про це повідомила Наталя Іванченко, генеральна директорка Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб.
Крім того, наближається початок епідсезону захворюваності на грип. Зокрема, вакцини проти грипу повинні захищати від таких штамів, як А H1N1 «Вікторія», А H3N2 «Таїланд», грип В «Австрія» та «Пхукет».
Нагадаємо, розмову «Львівської Пошти» з Наталією Іванченко можна прочитати за посиланням.





