Українські легкоатлети продемонстрували видатні результати на Олімпійських іграх-2024, здобувши одразу три медалі 4 серпня.
Ярослава Магучіх стала олімпійською чемпіонкою зі стрибків у висоту. Вона обійшла австралійську легкоатлетку Ніколу Оліслагерс.
Українська спортсменка з першої спроби взяла висоту 2,00 метра.

Ірина Геращенко здобула бронзову медаль у стрибках у висоту.
Разом з австралійкою Елеонор Паттерсон, вона поділила третє місце, взявши висоту 1,95 метра.

Ще одну бронзову нагороду для України приніс Михайло Кохан, який змагався у метанні молота.
Його найкращий результат – 79,39 метра забезпечив йому олімпійську медаль.

Нагадаємо, що на етапі Діамантової ліги в Парижі українська легкоатлетка Ярослава Магучіх встановила світовий рекорд у жіночих стрибках у висоту – 2.10 метри. Попередній рекорд тримався з 1987 року.







