Україна отримала перші винищувачі F-16

31 липня Україна отримала першу партію винищувачів F-16 від країн-партнерів з НАТО. 

Про це повідомляє Bloomberg.

Це сталося відповідно до термінів, узгоджених раніше – до кінця липня 2024 року.

Bloomberg зазначає, що кількість переданих літаків поки що невелика.

Також наразі невідомо, чи зможуть українські пілоти, які пройшли підготовку у західних союзників, одразу використовувати нові винищувачі.

Total
0
Shares