Перші засуджені жінки долучилися до ЗСУ

Фото: Олександр Завітневич

Семеро жінок, які відбували покарання в виправних колоніях, уклали контракти з ЗСУ. Зокрема, вони проходитимуть службу в обмін на умовно-дострокове звільнення, повідомляє Міністерство юстиції України.

Жінки пройшли військово-лікарську комісію та отримали згоду від командирів військових частин на проходження служби у підрозділах.

Як зауважила заступниця міністра юстиції Олена Висоцька, згідно з законом про мобілізацію засуджених осіб, до війська можуть потрапити не тільки чоловіки, а й жінки.

Нагадаємо, що 8 травня Верховна Рада підтримала законопроєкт про мобілізацію засуджених. 17 травня Володимир Зеленський підписав відповідний закон.

Total
0
Shares