З полону повернули ще 95 захисників

17 липня в результаті обміну полоненими з російського полону повернулись ще 95 захисників.

Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський.

Серед них – воїни Збройних Сил України, Національної гвардії та прикордонники, більшість з яких були в полоні з 2022 року. Серед звільнених також є оборонці Маріуполя та «Азовсталі», проте «Азову» в цьому обміні немає.

Посередником у цьому звільненні виступали Обʼєднані Арабські Емірати. 

Від початку повномасштабного вторгнення це 54 обмін полоненими.

Нагадаємо, що попередній обмін полоненими відбувся 25 червня. Тоді додому повернулись 90 захисників, серед яких були оборонці Маріуполя та захисники ЧАЕС.

Total
0
Shares